NILLKIN For iPhone 15 Pro Silicone Phone Case Slide Camera Lid Anti-Drop Cover | Compatible with MagSafe
Original price was: $38.99.$27.99Current price is: $27.99.-27% OFF
Product Description
Shipping & Payment
Reviews (0)
- Made of high-quality liquid silicone + PC material, wear-resistant and durable
- Provide protection against drops, scratches, dust, and other daily damages
- Compatible with MagSafe wireless charge without taking off the case
- The sliding lens prevents the camera from scratching, prevents peeping, and protects the privacy
- With good hand feeling, prevents fingerprints, sweat, and oil stains
- Independent button design with highly sensitive press response
Compatible with
- iPhone 15 Pro
- Apple
Package included
- 1 x Phone Case
- Other items not included
Specifications
| Brand | Nillkin |
| Case Feature | N/A |
| Color | Mint Green |
| Material | Plastic,Silicone |
| Packaging Type | Paper Box |
| Surface Workmanship | N/A |
| Texture | N/A |
| Gross Weight | 0.130kg |
| Volume Weight | 0.109kg |
| Package Length | 21.000cm |
| Package Width | 11.000cm |
| Package Height | 2.100cm |
Information
Shipping
We offer worldwide free shipping on all orders over $30.
Return & exchange
If you are not satisfied with your purchase, you can return it to us within 30 days for an exchange or refund. More info.
Assistance
Contact us on +1 (209) 844 2799, or email us at contact@thecasefactory.co.


























Reviews
There are no reviews yet.